Hakkımızda

Bugüne kadar birçok firmaya çalışmalarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

2004 yılından beri hizmet veren firmamız için de “HAKKIMIZDA” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

ALPSA DENTAL için kısaca “Konya’da Dental Wax – Dental Mum imalatı konusunda uzmanlaşmış bir üretici” diyebiliriz.

ALPSA DENTAL firmasını biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada Konya’daki benzer üreticilerden daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde yada sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını bilecek kadar uzun zamandır DENTAL MUM üretimi ve Ar-Ge çalışmaları alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki ALPSA DENTAL, diğer üreticilerden neden farklıdır?

Çünkü; Herşeyden önce; “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. ALPSA DENTAL ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”  Belki hiç  bir Dental Mum üretimi firmasının yapmadığı kadar  çok değişik tasarım ve kullanımı en kaliteli en profesyonel hale getirecek araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.” Diğer üreticilerden ve satış firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm üreticiler ve satıcılardan yurtdışındaki ve yurt içindeki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekiplere ve bu kişileri ulaşarak sürekli olarak dışarıda ve içeride işimizin nasıl daha iyi yapıldığını anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak en üst düzeyde testlere tabi tutarak kullanım alanındaki zorlukları en alt seviyeye indirebilmek için kendimizi sürekli Ar-Ge ile tazeliyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette ALPSA DENTAL’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...